Diskusní téma: Otázky a odpovědi

Datum: 04.06.2013

Vložil: admin

Titulek: Re: Moznosti VIP/VIP2

V podstatě jste si na vše odpověděl sám. Jen chci podotknout, ze Argus VIP a VIP2 má na velké TV nejlepší obraz nejen z Argusů, zatím jsem lepší obraz neviděl na žádném konkurenčním stroji.
Ale není na "hraní", přehrává jen svůj formát, má výhodu (narozdíl od VIP3 a Highspeed), že nahrané filmy lze přehrávat a upravovat v PC.
VIP a VIP 2 rozhodně není ZASTARALÝ PŘIJÍMAČ, dál se vyrábí a není na něm co vylepšovat. Sám používám 4.rokem VIP2 k plné spokojenosti.
Bezvadně sharuje, je to držák, spolupracuje v každou evropskou kartou, která není svázaná s přijímačem.
Přes LOOP mám z jednoho tuneru vyveden signál(motor) do Argus Pingulux, kde mám propojeno se síťovým diskem, kde mám nahrávky z internetu, fotky,...ten používám na "hraní", to vše pod Spark (Enigmu2 nepoužívám, ale už v posledních Spark je možno přepnout i na Enigmu a hrát si i s ní)....

DVB-T2 má hybridní tuner T/T2/C - Argus VIP3, stojí + 850,-Kč a rovnou ho mohu nainstalovat do VIP3.

Pokud byste byl spokojen s Argus MINI (2x čtečka+2x slot na modul), který se už nevyrábí, tak Vám splní Argus Piccollo IP (1x čtečka+1x slot na modul) a taky Digiquest6670HD. Stejný čip, stejné funkce, jen v menší bedně.

Argus Highspeed a Argus VIP3 jsou multimediální. To samozřejmě umí i linux Argus Pingulux, a mnohem více.

Dnes mi dorazí na sklad nový jednoduchý a miniaturní přístroj Argus, Optimuss, který v základu bude umět vše potřebné jako Argus Mini, bude stát pod 2000,-Kč, jen 1x čtečka karet.

Firma Edision má v současnosti v nabídce x přístrojů, které vyhoví všem satelitním nadšencům.


Zpět na diskuzi


Tyto stránky do katalogů registrovalo Centrum registrace odkazů